Zbiórka makulatury

Biblioteka ogłosiła zbiórkę makulatury tylko dla chętnych uczniów i rodziców w terminie od połowy czerwca do końca roku szkolnego 2017/2018.

Celem zbiórki było wzbogacenie księgozbioru naszej biblioteki o wartościowe nowości wydawnicze.

W bibliotece można było zostawiać podręczniki, które są już niepotrzebne tj. "Tropiciele" (podręczniki i ćwiczenia kl. 2 i 3) oraz ćwiczenia z różnych przedmiotów do kl. 4-7

W wypożyczalni znajdował  się duży, metalowy kosz, do którego  wkładano stare podręczniki.

We wrześniu wywieziemy makulaturę do skupu makulatury, a za otrzymane pieniążki zakupimy zestaw książek pt. "Cudowny chłopak" R. J. Palacio, którą to pozycję chciałybyśmy wprowadzić jako lekturę dodatkową w naszej szkole.