Wizyta przedszkolaków z Familii

Dnia 26 kwietnia w bibliotece gościliśmy przedszkole Familia ze Swarzędza. Na początku spotkania odbyły się warsztaty logopedyczne poprowadzone przez naszych logopedów: panią Aleksandrę Scheller i panią Agnieszkę Sokołowską. Po fantastycznej gimnastyce ciała i języka przedszkolaki przy pomocy swoich pań wykonały logopedyczne żaby z wysuwanym czerwonym językiem, na który przyklejaliśmy wersy rymowanego wierszyka. Po pląsach i zabawie z żabami przedszkolaki zostały zaproszone na przedstawienie kukiełkowe pt. „Jaś i Małgosia”. Było to w tym półroczu już trzecie przedstawienie („Czerwony Kapturek” oraz „Piękna i Bestia”), które obejrzały dzieci z Familii i mamy nadzieję gościć ich na kolejnych ciekawych zajęciach.