Pomysły na ferie zimowe

7 stycznia w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi nauczyciele bibliotekarze zaproponowali dzieciom z klas 3a, 3b, 3d kilka ciekawych pomysłów na ferie. Na początku zajęć dzieci korzystały z kliku edukacyjnych gier komputerowych, następnie w czytelni grały w gry planszowe tj. np. "Chińczyk". Na koniec nauczyciel bibliotekarz zachęcił dzieci do przeczytania kilku ciekawych książek, w których było mnóstwo pomysłów na nudę tj. gry i zabawy na podwórku, zabawy plastyczne (orgiami, kolorowe ozdoby z papieru, filofuny, wyszywanki i robótki ręczne itd. Dzieci dowiedziały się również jakie filmy DVD i audiobooki dostępne są w bibliotece.

Zajęcia i propozycje ciekawego spędzenia czasu cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci.